MEES Triloogia

49,95 

Need kolm teost on just need, mis on eestlastele viimastel aastatel rohkesti kõneainet pakkunud oma otsekohesuse ja aususega. Inimesi šokeerinud ja inspireerinud. Mõtlema ning naeratama pannud.

 

Laost otsas

Tootekood: 70841235 Kategooria:

Autor: Jesper Parve

Sa hoiad hetkel käes MEES raamatute triloogiat. Need kolm teost on just need, mis on eestlastele viimastel aastatel rohkesti kõneainet pakkunud oma otsekohesuse ja aususega. Inimesi šokeerinud ja inspireerinud. Mõtlema ning naeratama pannud.

Need raamatud ning nende edu on märk sellest, et meid on ees ootamas uus maailm koos uute ideede, mõtteviiside ja käitumisnormidega. Maailm, kus inimesed on palju avatumad, otsekohesemad ja vabamad.

Ma ei ole ravitseja, ma ei ole psühholoog ega ka guru. Ma ei ole ennustaja ega nõid. Olen lihtsalt MEES, kes soovib, et inimesed oleksid julgemad oma unistustes, tahtmistes, küsimistes ja tegutsemistes. Samuti oma suhetes ja armastuses. Et neil oleks rohkem julgust vaadata otsa iseendale ning sealt edasi ka oma hinge, leidmaks üles päriselt see mees või naine, kes nad alati on tahtnud olla.

Selles triloogias on kirjas minu lugu, mõtted ja soovid, mis on aidanud mul jõuda sinnani, et olen tõeliselt õnnelik iseenda loodud maailmas. Loodetavasti leiad ka sina siit nii inspiratsiooni kui julgustust oma loo ning raja leidmiseks.

Kaaned

Pehmed kaaned

Lehekülgede arv

190

Scroll to Top