Meie Tribe

Kõigepealt tahan Sind tänada, et oled saanud osaks meie JES Tribest ehk JES Hõimust. Suur tänu sulle selle eest, et oled meid usaldanud ning meiega tuttavaks saanud kas läbi JES Kirjastuse, meie JES Pihla Inspiratsioonitalu või mõne muu seikluse kaudu. 

Anname endast kõik, et ka edaspidi Sind inspireerida ning aidata näha, et meid on ees ootamas uus maailm koos uute ideede, mõtteviiside ja käitumisnormidega. Maailm, kus inimesed on palju avatumad, otsekohesemad ja vabamad. Me üritame aidata inimesi olema julgemad oma unistustes, tahtmistes, küsimistes ja tegutsemistes. Samuti oma suhetes ja armastuses. Et meil oleks rohkem julgust vaadata otsa iseendale ning sealt edasi ka oma hinge, et leida üles päriselt see mees või naine, kes me alati oleme tahtnud olla.

Tähistasime just meie JES Kirjastuse 4. sünnipäeva ning meil on palju häid uudiseid:)!  Oleme kasvamas ja arenemas väga võimsalt ning meiega ühinevad järjest põnevamad autorid ja ägedamad inimesed. Lubame, et jätkame kirjastusena sama julgel, inspireerival ja otsekohesel lainel, nagu oleme siiamaani liikunud. Kõigest peagi juba lähemalt…

 

JESPER PARVE

JES Tribe ja JES Kirjastus tegevjuht

 

 

Scroll to Top