Jes
Beachhouse

Paradiisi Info

Tere tulemast meräärsesse paradiisi Kalana külas. Oleme selle koha ehitusse pannud kogu oma pere hinge ja loomingu, ning loodame südamest, et see aitab ka teil leida üles inspiratsiooni ning kallistab teid kogu teie puhkuse aja. Kompleks koosneb suuremast peamajast, väiksemast surfimajast ja saunamajast. Lisaks on olemas suur kümblustünn, lõkke-ja grillikoht ning 150 meetri kaugusel oma privaatne rand. Peamajas on kaks magamistuba-teisel korrusel asub imelise vaate ning mõnusa suure voodiga peamine magamistuba ning alumisel korrusel nariga väiksem magamistuba. Lisaks on olemas suur, valgusrikas ja õdusa kaminaga avatud köögiga elutuba, ning lisaks ka suur puhketuba, kus asub lahtikäiv diivan. Suurel ja päikselisel terrassil on olemas mugav välidiivan ning kõik vajalik mõnusaks äraolemiseks. Väiksemas surfimajas on magamiskohti kahele-on olemas üks suur voodi, ning saunamaja eesruumis asub samuti lahtikäiv diivanvoodi kahele. Kompleks asub mõnusa männimetsa vahetus naabruses, ning suviti on jalutuskäigu kaugusel nii suverestod, kui ka teised maalilised ujumisrannad.

Ootame Teid külla!
Jesper ja Mari

Kümblustünn

Saun

Lõkke- ja grillikoht

Privaatne rand 150 meetrit

Kamin

WiFi

Kogu kompleksi ööpäeva rendi hinnaks on 290.- eurot ning miinimum broneering on 2 ööpäeva.

Broneeritud päevad

KKK

Abiks on Google Maps ja Waze, kuhu JES Beachhouse on kenasti peale märgitud.

Check-in on alates 15.00 ja check-out hiljemalt 12.00

Kui teatate rohkem kui kaks nädalat enne oma saabumiskuupäeva broneeringu tühistamisest, siis makstakse teile kogu summa tagasi. Vähem kui kaks nädalat, tagastatakse 50% tasutud summast. 

Lähim kauplus asub 25 km kaugusel Kõrgessaares. Suvehooajal käib kaks korda nädalas ka Selveri lavkabuss Kalana sadamas. Bensiinijaam samuti 25 km kaugusel Kõrgessaares. Restoran ja kohvik asuvad 15 min jalutuskäigu kaugusel Kalana sadamas. 

Mõnus privaatne rand asub 150 meetri kaugusel majast, kuid on natuke kivine. Väga ilus puhas liivarand nimega Paradiisirand  asub u 2 km kaugusel. Sinna pääseb nii jalutades kui ka autoga.

JES Beachhouse ja kogu kompleks on ehitatud hoole ja armastusega ning asub keset Kalana küla. See koht on mõeldud mõnusaks chillimiseks, nautimiseks ja rahulikuks puhkamiseks. Suured peod ja vali muusika ei ole lubatud, kuna austame ja arvestame ka teiste inimestega meie paradiisikülas.  

Broneeringu tegemine

Nõutud väljad on märgitud *Reserve of 1 available accommodations.

Beachhouse kompleks on saadaval valitud kuupäevadel

Kontakt

Pihla inspiratsioonitalu, Kõpu küla,
Hiiu vald, Hiiumaa, 90212

+372 503 5800
info@jestribe.com

Scroll to Top