Pihla
Inspiratsioonitalu
peretuba

Toa Info

 Mõnus ja valgusküllane peretuba kuni 4-le pereliikmele. Toas üks suur kahene voodi ja kaks ühest. Lisaks toas ka wc ja duśś

Broneeritud päevad

KKK

Abiks on Google Maps ja Waze, kuhu JES Beachhouse on kenasti peale märgitud.

Check-in on alates 15.00 ja check-out hiljemalt 12.00

Kui teatate rohkem kui kaks nädalat enne oma saabumiskuupäeva broneeringu tühistamisest, siis makstakse teile kogu summa tagasi. Vähem kui kaks nädalat, tagastatakse 50% tasutud summast. 

Lähim kauplus asub 25 km kaugusel Kõrgessaares. Suvehooajal käib kaks korda nädalas ka Selveri lavkabuss Kalana sadamas. Bensiinijaam samuti 25 km kaugusel Kõrgessaares. Restoran ja kohvik asuvad 15 min jalutuskäigu kaugusel Kalana sadamas. 

Mõnus privaatne rand asub 150 meetri kaugusel majast, kuid on natuke kivine. Väga ilus puhas liivarand nimega Paradiisirand  asub u 2 km kaugusel. Sinna pääseb nii jalutades kui ka autoga.

JES Beachhouse ja kogu kompleks on ehitatud hoole ja armastusega ning asub keset Kalana küla. See koht on mõeldud mõnusaks chillimiseks, nautimiseks ja rahulikuks puhkamiseks. Suured peod ja vali muusika ei ole lubatud, kuna austame ja arvestame ka teiste inimestega meie paradiisikülas.  

Broneeringu tegemine

Nõutud väljad on märgitud *Reserve of 1 available accommodations.

Peretuba on saadaval valitud kuupäevadel

Kontakt

Pihla inspiratsioonitalu, Kõpu küla,
Hiiu vald, Hiiumaa, 90212

+372 503 5800
info@jestribe.com

Scroll to Top