Pihla
Inspiratsioonitalu
Peretuba

Toa Info

 Mõnus ja valgusküllane peretuba kuni 4-le pereliikmele. Toas üks suur kahene voodi ja kaks ühest. Lisaks toas ka wc ja duśś. Öö hind 105.-

jestribe-peamaja-peretuba-majutus

Broneeritud päevad

Broneeringu tegemine

Nõutud väljad on märgitud *Reserve of 1 available accommodations.

Peretuba on saadaval valitud kuupäevadel

KKK

Abiks on Google Maps ja Waze, kuhu JES Pihla Inspiratsioonitalu on kenasti peale märgitud.

Check-in on alates 15.00 ja check-out hiljemalt 12.00

Kui teatate rohkem kui kaks nädalat enne oma saabumiskuupäeva broneeringu tühistamisest, siis makstakse teile kogu summa tagasi. Vähem kui kaks nädalat, tagastatakse 50% tasutud summast. 

Lähim kauplus asub 15 km kaugusel Kõrgessaares. Suvehooajal käib kaks korda nädalas ka Selveri lavkabuss JES Pihla Inspiratsioonitalu lähedal bussipeatuses. Bensiinijaam asub samuti 15 km kaugusel Kõrgessaares.  JES Pihla Inspiratsioonitalu hoovis on KÖPPO Restoran, mis on avatud kolmapäevast pühapäevani.

Väga ilus ja puhas liivarand nimega Paradiisirand asub umbes 9 km kaugusel. Metsik rand ja meri asuvad talust 2 km kaugusel.

JES Pihla Inspiratsioonitalu kogu kompleks on ehitatud hoole ja armastusega ning asub keset Kõpu küla. See koht on mõeldud mõnusaks chillimiseks, nautimiseks ja rahulikuks puhkamiseks. Suured peod ja vali muusika ei ole lubatud, kuna austame ja arvestame ka teiste inimestega meie külas.

Kontakt

Pihla inspiratsioonitalu, Kõpu küla,
Hiiu vald, Hiiumaa, 90212

+372 503 5800
info@jestribe.com

Scroll to Top