Seksuaalne – Otse ja Ausalt

22,95 

Laost otsas

Tootekood: 1360 Kategooria:

See on minu lugu seksuaalsusest ja seksuaalsuse arengust. See on aus ja alasti sissevaade ühe naise kasvamisse – näidates, kuidas seksuaalsus kujuneb läbi kogemuste ja kokkupuudete teiste inimestega ning kuidas seda kujundab keskkond, kus elame. See on ka lugu teadlikkusest ja sellest, kuidas inimesel on võimalik oma seksuaalsust ise luua.

Birgot Kivinurm

Paljudel naistel on elus hetki, kui me arvame, et me pole väärtuslikud ainult sellepärast, et keegi tahab, et elu poleks reaalsus, vaid looriga kaetud klosett. Mul on aga ammu piinlik nende kaksikmoraalsete inimeste pärast, kes loovad maailma, kus mul päris naisena pole ruumi. Mul on äärmiselt hea meel, et aina rohkem kirjutatakse elust nii, nagu see on, sest sellised raamatud võitlevad naiste eest rohkem kui nii mõnigi organisatsioon oma sõnatühjusega. Aitäh sulle, Birgot, julguse eest olla just üks neist teerajajatest!

Marju Karin

Kui paljude meeste jaoks algab seks ja seksuaalsus naise kehast, pornofilmis nähtust ning n-ö panemisest, siis see raamat sunnib oma tõekspidamistes kahtlema ka kõige šovinistlikuma sea. See lugu tõestab, et naise seksuaalsusel pole eelmainitutega absoluutselt midagi pistmist. Tegelikult on iga naine seksuaalne, olenemata sellest, kui palju talle on tehtud haiget, kui palju alandatud või kui karmi elu on ta elanud. Aga kas see naine oma seksuaalsuse ka uuesti ellu äratab või kas mõni mees selle kõige sügavamaid tahke ka kogeda saab, see oleneb enamasti juba naisest endast ning sellest, kui aus ta enda vastu julgeb olla.

Jesper Parve

BIRGOTI KOHTA INFO:
Olen abikaasa ja kolme lapse ema. Olen õpilane ja õpetaja. Koduhoidja ja maailmarändur. Vaatleja ja kirjapanija. Olen kogu oma elu mööda erinevaid maailmasid elu mõtet otsinud – sukeldudes paljudesse põnevatesse seiklustesse ning suhetesse. Niimoodi järjepidevalt õnnestudes ja pettudes, trotsides ja leppides olen avastanud, et kõige suuremad maailmad ja seiklused asuvad minu enda sees, ning et elu mõte võib väga vabalt igas ajas ja kohas olla erinev, et elu mõte on oma elu luua ja anda sellele ise mõte.

Scroll to Top